Connect with us

Obiady czwartkowe #3 – sałatka z łososiem

blog-aktywnie-activ-klub-post-salatka-losos-truskawki-2

Dieta i zdrowie

Obiady czwartkowe #3 – sałatka z łososiem

Obiady czwartkowe #3 – sałatka z łososiem

Większość z nas uwielbia sałatki, ze względu na różnorodność używanych składników oraz krótki czas przygotowania.

Poprzednia1 of 2

Większość z nas uwielbia sałatki, ze względu na różnorodność używanych składników oraz krótki czas przygotowania. I wcale nie ma czemu się dziwić! Idealnie nadają się dla osób zapracowanych, nie mających zbytnio czasu na przygotowywanie skomplikowanych potraw.

Niezaprzeczalnie – sałatki to temat rzeka. Każdy z nas lubi inne – tradycyjne, eksperymentalne, egzotyczne, z mięsem lub rybą, z majonezem, oliwą lub te bardziej w wersji fit dla dbających o swoją linię. Można by tak wymieniać długo i bez końca. Wśród ogromu sprawdzonych przepisów dostępnych w internecie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Tym razem proponujemy Wam sałatkę z wędzonym łososiem w sosie winegret. Z racji niskiej ilości zawartych w niej kalorii, idealnie nadaje się na obiad dla osób, które dbają o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie. Dodatkowo spożywanie ryb jest wysoce rekomendowane przez specjalistów, ze względu na mnogość witamin i minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zawarte w łososiu kwasy omega-3 i omega-6 chronią przed chorobami serca, łagodzą bóle stawów, zapobiegają zakażeniom i przyspieszają gojenie ran, a witamina B usprawnia funkcjonowanie narządu wzroku układu nerwowego oraz serca.

blog-aktywnie-activ-klub-post-salatka-losos-1

Poprzednia1 of 2

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Dieta i zdrowie

Aktualności

Bez kategorii

Szkolenie Activ Grabówek

By 20 lutego 2021

Bez kategorii

Centrum szkoleń Aqua Fit&Squash

By 15 lutego 2021

Popularne artykuły

Popularne Tagi

Kategorie

Archiwa

Facebook

Do góry