Connect with us

Trening personalny – skorzystaj, naprawdę warto!

activ-klub-blog-trening-personalny

Trening

Trening personalny – skorzystaj, naprawdę warto!

Trening personalny – skorzystaj, naprawdę warto!

Zaczynając swoją przygodę z siłownią warto skorzystać z porad profesjonalisty. Dlatego naszym Klubowiczom proponujemy pomoc doświadczonych instruktorów Activ Klub. Pokażą jak ćwiczyć na poszczególnych sprzętach i przede wszystkim powiedzą co ćwiczyć, aby osiągnąć założone efekty.

Wiele osób popełnia błąd przychodząc pierwszy raz na siłownię. Nie pyta o pomoc trenerów. I potem można zaobserwować lekko zdenerwowane osoby, nerwowo podpatrujące innych, jak ćwiczą na poszczególnych sprzętach. 😉 A poprosić o pomoc warto i naprawdę nie mam w tym nic krępującego. Nasi trenerzy są do Waszej dyspozycji!

Na czym polega opieka specjalisty?

W ramach miesięcznego karnetu w Activ Klub, każdemu przysługuje godzinny trening personalny, z którego powinien skorzystać. W czasie spotkania trener dopasuje odpowiednie ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości. Pokaże, co powinieneś wykonywać: w jakiej kolejności, ile serii, z jaką intensywnością i ile razy w tygodniu. Indywidualne zajęcia z trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia wymarzonych rezultatów w jak najkrótszym czasie.

Dlaczego warto mieć własnego trenera?

Trener personalny w profesjonalny sposób zadba o Twoje zdrowie i kondycję, pomagając w uzyskaniu sportowej sylwetki. Jeżeli jedna godzina w miesiącu Ci nie wystarczy, warto rozważyć częstsze spotkania z trenerem, również dostępne w naszej ofercie. Ponieważ dopasowanie odpowiedniego planu treningowego i kontrolowanie efektów to podstawa sukcesu. Instruktor zadba, aby ćwiczenia były interesujące, a w plan treningowy nie wdała się monotonia. Przecież jest tyle różnorodnych ćwiczeń!

Jeżeli szukacie osoby, która Was zmotywuje do ćwiczeń, będzie czuwać nad ich poprawnością i skutecznością, koniecznie zwróćcie się o pomoc do naszych trenerów. Dostosują zestaw aktywności dla każdego – kobiet w ciąży, osób starszych, osób z wadami postawy, dolegliwościami bólowymi, a nawet dla dzieci.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trening

Aktualności

Bez kategorii

Szkolenie Activ Grabówek

By 20 lutego 2021

Bez kategorii

Centrum szkoleń Aqua Fit&Squash

By 15 lutego 2021

Popularne artykuły

Popularne Tagi

Kategorie

Archiwa

Facebook

Do góry